1669 پشتیبانی سریع
نمایندگی تعمیرات آریستون

ماشین لباسشویی آریستون مدل Ariston WDG 862 BS EX

6 بازدید
ماشین لباسشویی آریستون مدل Ariston WDG 862 BS EX

ماشین لباسشویی آریستون مدل Ariston WDG 862 BS EX یکی از بهترین لباسشویی های موجود در بازار است که دارای 3 برنامه خشک کن می باشد. ظرفیت این لباسشویی 8 کیلو گرم و خشک کن آن 6 کیلو گرم می باشد. این بدان معناست که زمانی که از برنامه خشک کن استفاده می کنید می توانید حداکثر تا 6 کیلوگرم لباس داخل لباسشویی قرار دهید.

ویژگی ها

ماشین لباسشویی آریستون مدل Ariston WDG 862 BS EX دارای برنامه شست و شوی ویژه لباس های سفید می باشد. با دارا بودن این برنامه، پارچه های سفید براق می مانند و حتی بعد از چندین مرتبه شست و شو رنگ آنها زرد نمی شود.نوع حرکت دیگ،  حفظ دمای 60 درجه در مدت زمان شست و شو و استفاده از مقدار زیاد آب در پایان کار باعث از بین رفتن لکه ها و در ضمن سفید تر شدن البسه می شود.

ماشین لباسشویی آریستون Ariston WDG 862 BS EX دارای صفحه نمایشگر دیجیتال بوده و 16 برنامه شست و شوی متنوع دارد. در زمان استفاده صدای آزار دهنده ای از آن به گوش نمی رسد و مجهز به قفل ایمنی مخصوص درب و قفل کودک می باشد.

رده انرژی A در این ماشین نشان از مصرف کم انرژی دارد. عملکرد ماشین در از بین بردن لکه ها عالی است و برنامه آنتی آلرژی یا همان ضد حساسیت نیز دارد. درب بزرگ، قابلیت توقف و شروع مجدد از دیگر پارامترهای Ariston WDG 862 BS EX  است.

از ویژگی های اصلی این ماشین می توان به شست و شوی لباس های پشمی، ابریشمی و کتان اشاره کرد. به علاوه سطح خشک کن به صورت اتوماتیک تنطیم شده و لباس ها با کمترین چروک خشک می شوند. همچنین قابلیت توقف خودکار آبکشی را نیز دارد.

نمایندگی تعمیرات آریستون

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669