1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تبریز

730 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تبریز

آنچه که کیفیت تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تبریز را تضمین می کند، وجود مهندسین توانا و باتجربه در مرکز تعمیرات آریستون تبریز است. کارشناسان ما از تخصص علمی و عملی کافی برای تعمیر ماشین لباسشویی برخوردار هستند. بنابراین شما از حمایت افرادی برخوردار خواهید شد که سلامت دستگاه بعد از تعمیرات را تضمین می کنند.

 

شماره تماس تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

سفارش آنلاین :

 

نام و نام خانوادگی
آدرس
نوع محصول
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تبریز

 

با توجه به اینکه خرید ماشین لباسشویی نیاز به هزینه زیادی دارد لذا برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون به سراغ افرادی بروید که اطمینان می دهند عیب یابی دقیق انجام شده و تعمیر وسیله برحسب استانداردهای جهانی انجام می شود. برای رسیدن به چنین سطح کیفی از تعمیرات پیشنهاد می کنیم به سراغ مرکز تعمیرات آریستون بروید تا مزیت های زیر شامل حال شما گردد:

–       تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تحت نظر متخصصین باتجربه

قطعا سطح کیفیت تعمیر ماشین لباسشویی تحت نظر تعمیرکار معمولی با مهندسین ما در مرکز تعمیرات آریستون بسیار تفاوت دارد. همه ما به دنبال این هستیم که تعمیر وسیله به گونه ای انجام گیرد که نه تنها این مشکل مجدد بروز نکرده بلکه کارایی ان همچنان در سطح بالا حفظ گردد. برای این منظور بهترین انتخاب، کمک گرفتن از مرکز تعمیرات خواهد بود.

–       تعمیر وسیله در محل

در صورتی که برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون قصد دارید از مرکز تعمیرات آریستون کمک بگیرید، این نوید به شما داده می شود که شما تنها باید با مرکز تماس گرفته و بقیه امور را به تعمیرکاران ما بسپارید. در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار مربوطه به منزل شما اعزام می شود. با چنین اقدامی شما از نزدیک شاهد کیفیت تعمیر نیز خواهید بود.

–       استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

ممکن است تعمیرکار لازم بداند برخی از قطعات در حین تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تعویض گردد. شما نباید نگران باشید چرا که نتیجه اعتماد شما به مرکز تعمیرات آریستون در تبریز برخورداری از کیفیت بالای خدمات است. در نتیجه قطعات ارجینال برای این منظور استفاده شده و کارایی ماشین لباسشویی به هیچ عنوان افت نمی کند.

ماشین لباسشویی اریستون یکی از ماشین لباسشویی های باکیفیت خارجی است که در کشور ما در تعداد کمی ارائه شد که همین موضوع باعث شده تا برای تعمیر این لباسشویی به مرکز تعمیرات معتبر مانند مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تبریز مراجعه نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی اختلالات ماشین لباسشویی اریستون بپردازیم و مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تبریز بپردازیم.

 

اختلالات رایج در ماشین لباسشویی های اریستون

 

1.     اختلال در کارکرد صافی های تأمین آب ماشین لباسشویی آریستون:

همانطور که می دانید در تمامی ماشین لباسشویی ها علی الخصوص ماشین لباسشویی آریستون، دستگاه به کمک شیلنگ های پلاستیکی که برای تامین آب دستگاه به آب شهری متصل است عمل آبگیری برای شستشوی لباس ها را انجام می دهد. علاوه بر این  فیلتر های کوچک یا صافی هایی در انتهای شیلنگ در محل اتصال به شیر ماشین لباسشویی آریستون وجود دارد که این قطعه از ورود رسوبات  در آب به درون لباسشویی آریستون و شیر برقی جلوگیری می کند. در صورت بروز اختلال در این قطعه از لباسشویی آریستون، عمل آبگیری را به درستی انجام نخواهد داد.

2.     اختلال در کارکرد سوئیچ سطح آب یا سوئیچ فشار ماشین لباسشویی آریستون:

سوئیچ قطع آب لباسشویی آریستون وسیله ای است که وظیفه ی مدیریت ولتاژ برق ورودی را به شیر برقی دستگاه را بر عهده دارد. در صورتی که سوئیچ آب در ماشین لباسشویی آریستون با اختلال مواجه شود، ممکن است قبل از رسیدن آب به مقدار لازم جریان را از شیر برقی قطع کند و یا از همان ابتدای کار لباسشویی، این عمل انجام شود. در صورت عدم کارکرد صحیح این قطعه، حتما باید به تعویض قطعه بپردازیم.

3.     اختلال در سلکتور، تایمر یا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آریستون:

برد یا تایمر قطعه ای است که در ماشین لباسشویی های اریستون، وظیفه هدایت جریان الکتریکی به سایر قطعات لباسشویی را در حین کار برعهده دارد. در صورتی که تایمر یا برد لباسشویی آریستون دچار اختلال شده باشد، ممکن است ولتاژ لازم به شیر برقی نرسد و عمل آبگیری ماشین لباسشویی به صورت صحیح انجام نشود که در این صورت باید این قطعه تعمیر یا تعویض شود.

4.     مسدود شدن فیلتر پمپ لباسشویی آریستون:

در ماشین لباسشویی های آریستون یک پمپ تخلیه آب تعبیه شده است که این پمپ آب در حین شستشو به تخلیه ی آب در ماشین لباسشویی آریستون می پردازد. برای جلوگیری از آسیب رساندن به پمپ یک فیلتر روی پمپ نصب شده است تا از رسیدن جرم ها و رسوبات گوناگون به پمپ و آسیب رساندن به ماشین لباسشویی جلوگیری می کند. در صورتی که فیلتر لباسشویی آریستون شما مسدود شده باشد، دیگر پمپ لباسشویی قادر به تخلیه آب نخواهد بود که در این صورت باید به تمیز کردن فیلتر پمپ و یا تعویض آن پرداخت.

5.     خرابی پمپ تخلیه آب لباسشویی لباسشویی آریستون:

همانطور که اشاره کردیم پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی آریستون وظیفه تخلیه آب دستگاه را بر عهده دارد. گاهی اوقات رسوبات و اشیاء از فیلتر آب تخلیه عبور کرده و به پمپ رسیده است و سبب شکستن پره های پمپ و خراب شدن پمپ تخلیه شده است. ممکن است خود پمپ در اثر کارکرد زیاد از کار بیفتد اگر این مورد برای شما اتفاق افتاد، لباسشویی تخلیه نمی کند و در این صورت پمپ آب لباسشویی باید تعویض شود.

6.     خرابی برد یا تایمر لباسشویی آریستون:

به جرات می توان گفت، تایم یا برد لباسشویی آریستون یکی از مهم ترین قطعات آن  است و دستور شروع و قطع هر قطعه ای را صادر می کند. هرگونه اختلال در کار تایمر یا برد، موجب اختلال در کارکرد ماشین لباسشویی شده و تخلیه آب انجام نمی شود.

7.     خرابی کمک فنر لباسشویی آریستون و لرزش آن:

در صورت خرابی کمک فنر لباسشویی آریستون ممکن است ماشین لباسشویی دچار لرزش شود. در حالت عادی کمک فنر مانع لرزش و تکان خوردن بی مورد دیگ لباسشویی آریستون شده و تا حد زیادی لرزش آن را کاهش می دهد. همچنین دیگ لباسشویی با فنرهای نگهدارنده مخصوص ثابت نگه داشته شده است. در صورت بروز هر مشکلی در کمک فنرها باعث تکان خوردن ماشین لباسشویی خواهد شد. برای رفع این مشکل باید کمک فنر ماشین لباسشویی تعمیر و یا تعویض شود.

ماشین لباسشویی یکی از وسایلی است که در خانه‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و به تمیز کردن لباس‌های خانواده کمک می‌کند. برندهای مختلفی از ماشین لباسشویی وجود دارد و هر کدام ویژگی‌ها و عملکرد خاص خود را دارند. یکی از برندهای معروف در دنیای ماشین لباسشویی، برند آریستون است. در این مقاله، قصد داریم به معرفی ماشین لباسشویی آریستون و ویژگی‌های آن بپردازیم.

 

معرفی ماشین لباسشویی آریستون و ویژگی‌های آن

 

ماشین لباسشویی آریستون یکی از پرطرفدارترین برندهای موجود در بازار است. این ماشین لباسشویی‌ها با طراحی زیبا و کیفیت بالا، توانسته‌اند جایگاه خود را در بازار به خوبی مستحکم کنند. آریستون از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای استفاده می‌کند که عملکرد ماشین لباسشویی را بهبود می‌بخشد. برخی از ویژگی‌های مهم آریستون شامل حجم بزرگ لباسشویی، تنظیمات متنوع برنامه‌ها، خشک کن، تاخیر در شروع و … است.

 

مزایا و عیب‌های ماشین لباسشویی آریستون

 

استفاده از ماشین لباسشویی آریستون دارای مزایای زیادی است. این ماشین‌ها از تکنولوژی‌های جدید استفاده می‌کنند که عملکرد آن‌ها را بهبود می‌بخشند. قابلیت تنظیم برنامه‌های مختلف برای شستشوی لباس‌ها، قابلیت تاخیر در شروع شستشو و توانایی خشک کردن لباس‌ها از جمله مزایای این ماشین لباسشویی است. اما، یکی از عیب‌های آریستون این است که قیمت آن نسبت به برندهای دیگر بیشتر است و ممکن است برخی از کاربران دست به جیب خود نزنند.

 

راهنمایی های تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی آریستون

 

برای افزایش عمر مفید ماشین لباسشویی آریستون و جلوگیری از خرابی‌های ناگهانی، نگهداری مناسب آن امری ضروری است. در ابتدا، به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی توجه کنید و تمامی نکات را به دقت مطالعه کنید. همچنین، ماشین لباسشویی را با محلی خشک و خنک نصب کنید و از قرار دادن لباس‌های بیش از حد در داخل آن خودداری کنید. در صورت بروز خرابی، تعمیر آن را به تعمیرکاران مجرب و متخصص ماشین لباسشویی آریستون بسپارید.

در این مقاله با ماشین لباسشویی آریستون آشنا شدیم. ماشین لباسشویی آریستون با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، توانسته است جایگاه ویژه‌ای در بازار به دست آورد. با رعایت نکات تعمیر و نگهداری، می‌توانید عمر مفید این ماشین لباسشویی را به حداکثر برسانید و از آن بهره‌برداری مطمئنی داشته باشید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در کرج

تعمیر ماکروفر آریستون در تبریز

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در لواسان

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در بومهن