1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی مجاز آریستون

510 بازدید
نمایندگی مجاز آریستون

یکی از مهمترین فعالیت های اورژانس سرویس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، راه اندازی یک نمایندگی مجاز آریستون برای محصولات این برند است تا مشتریان در زمان خرید از برند آریستون، از بابت خدمات پس از فروش نگرانی نداشته باشند.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

شماره تماس های شمال تهران

 

02122228300

 

02122097717

 

شماره تماس های جنوب تهران

 

02188046995

 

02166479040

 

شماره تماس های غرب تهران

 

02122175108

 

02144401811

 

شماره تماس های شرق تهران

 

02122487267

 

02177043466

 

شماره تماس های مرکز تهران

 

02188109454

 

02166479040

 

شماره تماس های کرج

 

02632547007

 

02691011383

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

هدف نمایندگی مجاز آریستون

 

در میان برندهای موجود برای لوازم خانگی، رقابت های شدید ایجاد شده است و هر کدام در پی این هستند که بتوانند جایگاه بهتری را نسبت به رقبای خود به دست بیاورند. در این راستا، یکی از اقداماتی که هر برند می تواند انجام دهد، راه اندازی نمایندگی های مجاز برای تعمیرات لوازم خانگی از برند خود است. لذا تعمیرگاه مجاز آریستون به این منظور تاسیس شده است.

اورژانس سرویس در تعمیرگاه مجاز آریستون، دارای تیم متخصص تعمیر لوازم خانگی برند آریستون است که با فراهم نمودن شرایط، این امکانات را فراهم نموده است که تنها با تماس شما با بخش پشتیبانی، تعمیرکار متخصص خود را به منزل شما اعزام نماید تا تعمیرات در منزل شما صورت گیرد.

 

آشنایی با ما

 

 

محصولات آریستون

 

1-   ماکروویو آریستون

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در طراحی های ماکروویو آریستون در نظر گرفته شده است، امکان قرار دادن ماکروویو به صورت رو میزی و توکار است و همین امر سبب جذابیت ماکروویو از این برند شده است.

2-   ماشین لباسشویی آریستون

از آنجایی که ماشین لباسشویی یکی از وسایل بسیار پر مصرف در خانه است لذا باید در زمان خرید دقت داشته که از بهترین برند خریداری شود تا هم مصرف انرژی کم و هم کیفیت شست و شو بالا باشد. لذا در این زمینه، برند آریستون را معرفی می کنیم.

3-   ماشین ظرفشویی آریستون

ماشین ظرفشویی آریستون براساس تعداد نفرات خانواده ها، طراحی های مختلفی دارد و در نتیجه شما در انتخاب نوع ماشین ظرفشویی محدودیت ندارید.

4-   یخچال فریزر آریستون

در زمان خرید یخچال فریزر باید به برچسب انرژی آن توجه داشت از برندی انتخاب گردد که کمترین مصرف انرژی را داشته باشد. یخچال فریزر آریستون این ویژگی را دارد لذا باید در دسته برندهایی قرار گیرد که به دلیل کمترین مصرف انرژی جایگاه مناسبی دارد و سپس به سراغ فاکتورهای دیگر رفت.

5-   ساید بای ساید آریستون

ساید بای ساید آریستون براساس آخرین طراحی های جهان طراحی شده است به همین دلیل هم از نظر تکنولوژی بسیار پیشرفته بوده و هم این که ظاهری زیبا دارد و جذابیت آن را دو چندان نموده است.

لوازم خانگی آریستون یکی از برندهای محبوب و با کیفیت در بین برندهای خارجی لوازم خانگی می باشد. این برند یکی از زیر مجموعه های کمپانی معروف ایند زیت است که فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ی تولید لوازم خانگی و آشپزخانه در سال ۱۹۵۸ آغاز نمود. با توجه به شرایط فعلی و عدم واردات لوازم خانگی خارجی، یکی از دغدغه های افراد، سرویس و تعمیر لوازم خانگی آریستون و پیدا کردن تعمیرگاه مجاز آریستون می باشد. مرکز تعمیرات آریستون یکی از معتبر ترین مراکز سرویس و تعمیر لوازم های خانگی آریستون می باشد که با تکیه بر دانش متخصصین و استفاده از قطعات اورجینال، کلیه خدمات مرتبط با سرویس و تعمیر لوازم خانگی آریستون را به نحو احسن انجام خواهد داد.

 

هدف تاسیس نمایندگی مجاز آریستون چیست؟

 

همانطور که می دانید در میان برندهای موجود در بازار لوازم خانگی، رقابت های شدیدی ایجاد شده است و هر کدام از کمپانی ها به دنبال جایگاه بهتر در این بازار می باشند. با توجه به این موضوع یکی از اقداماتی که هر کمپانی می تواند انجام دهد، راه اندازی نمایندگی های مجاز برای تعمیرات لوازم خانگی از برند خود است. به همین منظور است که تعمیرگاه مجاز آریستون تاسیس شده است.

مرکز تعمیر آریستون، دارای تیم متخصص تعمیر لوازم خانگی برند آریستون است که با فراهم نمودن شرایط، این امکانات را فراهم نموده است که تنها با تماس شما با بخش پشتیبانی، تعمیرکار متخصص خود را به منزل شما اعزام نماید تا تعمیرات در منزل شما صورت گیرد.

 

معرفی محصولات برند آریستون در بازار لوازم خانگی

 

1- ماکروویو(ماکروفر) آریستون

یکی از محصولات بسیار پرفروش و کاربردی برند آریستون، ماکروویو آریستون می باشد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که در طراحی های ماکروویو آریستون در نظر گرفته شده است که این محصول را از سایر برندها متمایز می کند، امکان قرار دادن ماکروویو به صورت رو میزی و توکار می باشد.

2- ماشین لباسشویی آریستون

با توجه به این که ماشین لباسشویی ها یکی از کاربردی ترین لوازم های خانگی می باشند که حجم زیادی از کارهای خانه به کمک آن انجام می شود، بنابراین برای خرید آن باید به دنبال برند با کیفیتی مانند لباسشویی آریستون باشید.

3-  ماشین ظرفشویی آریستون

ماشین ظرفشویی آریستون یکی دیگر از محصولات بسیار با کیفیت برند آریستون است که براساس تعداد نفرات خانواده ها، طراحی های مختلفی دارد و در نتیجه شما در انتخاب نوع ماشین ظرفشویی محدودیت ندارید.

4-  یخچال فریزر آریستون

در زمان خرید یخچال فریزر باید به برچسب انرژی آن توجه داشت از برندی انتخاب گردد که کمترین مصرف انرژی را داشته باشد. یخچال فریزر آریستون یکی از یخچال فریزرهای با کیفیت و کم مصرف در بین یخچال و فریزرهای بازار می باشد که دارای قیمت متناسبی به نسبت سایر یخچال فریزر های خارجی بازار دارد.

5-ساید بای ساید آریستون

یخچال ساید بای ساید آریستون براساس به روز ترین طراحی های جهان و به روز ترین تکنولوژی های دنیا طراحی شده است به همین دلیل هم از نظر تکنولوژی بسیار پیشرفته بوده و هم این که ظاهری زیبا دارد و جذابیت آن را دو چندان نموده است.

 

تعمیر لوازم خانگی های آریستون در مرکز تعمیرات آریستون

 

در نمایندگی مجاز آریستون، کلیه خدمات مرتبط با نصب، تعمیر، سرویس و عیب یابی لوازم خانگی آریستون ارائه داده می‌شود. همانطور که در بالاتر اشاره کردیم، کیفیت لوازم خانگی آریستون بسیار بالا می باشد اما با وجود کیفیت بالای لوازم خانگی آریستون،گاهی اوقات ممکن است محصولات کمپانی آریستون دچار مشکل و اختلال شود.

در صورتی که در رابطه با لوازم خانگی آریستون به مشکلی برخورد کردید، به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات نمایندگی مجاز آریستون بهره بگیرید. در این مرکز تعمیرکاران به صورت تخصصی در زمینه برند مورد نظر آموزش‌های لازم را دریافت می‌کنند. در نتیجه به صورت تخصصی مشکلات لوازم خانگی شما را رفع خواهند کرد. همچنین کیفیت خدماتی که در نمایندگی ارائه داده می‌شود، قطعا بسیار بالاتر از سایر نمایندگی ها می باشد.

 

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی مجاز آریستون

 

·       استفاده از قطعات اورجینال محصولات آریستون برای تعویض

·       ارائه ضمانت نامه و گارانتی تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات آریستون

·       بهره مندی از تعمیرکاران با تجربه

 

راهنمای استفاده از خدمات پس از فروش آریستون 

 

درصورتی ‌که لوازم خانگی آریستون شما دارای برگه گارانتی معتبر شرکتی باشد و از مدت آن نگذشته باشد شما می توانید به وسیله ی آن از خدمات نمایندگی مجاز آریستون بهره مند شوید. شما می توانید با تماس با نمایندگی مجاز آریستون از کلیه خدمات پس از فروش محصولات آریستون بهره مند شوید.

حال اگر به هر علتی از جمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌ شدن برگه گارانتی نمی ‌توانید از خدمات پس از فروش لوازم خانگی آریستون بهره‌ مند شوید می‌ توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران یا مرکز تعمیرات لوازم خانگی آریستون تماس بگیرید و از کلیه خدمات شرکت ما بهره مند شوید.

 

چرا برای تعمیر لوازم خانگی آریستون باید مرکز تعمیر آریستون را انتخاب کنیم؟

 

در صورتی که شما به دنبال نصب لوازم خانگی آریستون، سرویس لوازم خانگی آریستون و یا تعمیر لوازم خانگی آریستون باشید، مرکز تعمیرات لوازم خانگی آریستون شما را  در زمینه‌ ی تعمیر انواع لوازم خانگی آریستون مانند یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، اجاق گاز، فر، مایکروفر و جاروبرقی کمک خواهد نمود. ما معتقدیم بهترین، قابل اطمینان ترین و سریع ترین انتخاب برای شما عزیزان به حساب می آییم.

در صورتی که هر کدام از لوازم خانگی آریستون شما دچار اختلال شده است، ما یکی از تعمیرکاران حرفه‌ ای و با تجربه خود را برای تعمیر خواهیم فرستاد. لازم به ذکر است که تمام تکنسین‌های ما دوره‌ های تعمیرات لوازم خانگی آریستون را گذرانده و دارای سال‌ها تجربه در زمینه‌ ی تعمیر لوازم خانگی آریستون در مدل‌های مختلف می‌باشند. ضمناً ما کلیه خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی انجام شده را برای آسودگی خاطر شما را شش ماه ضمانت می‌کنیم.

 1669