1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی مجاز آریستون

5 بازدید
نمایندگی مجاز آریستون

نمایندگی مجاز آریستون

یکی از مهمترین فعالیت های اورژانس سرویس در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، راه اندازی یک تعمیرگاه مجاز آریستون برای محصولات این برند است تا مشتریان در زمان خرید از برند آریستون، از بابت خدمات پس از فروش نگرانی نداشته باشند.

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

هدف نمایندگی مجاز آریستون

در میان برندهای موجود برای لوازم خانگی، رقابت های شدید ایجاد شده است و هر کدام در پی این هستند که بتوانند جایگاه بهتری را نسبت به رقبای خود به دست بیاورند. در این راستا، یکی از اقداماتی که هر برند می تواند انجام دهد، راه اندازی نمایندگی های مجاز برای تعمیرات لوازم خانگی از برند خود است. لذا تعمیرگاه مجاز آریستون به این منظور تاسیس شده است.

اورژانس سرویس در تعمیرگاه مجاز آریستون، دارای تیم متخصص تعمیر لوازم خانگی برند آریستون است که با فراهم نمودن شرایط، این امکانات را فراهم نموده است که تنها با تماس شما با بخش پشتیبانی، تعمیرکار متخصص خود را به منزل شما اعزام نماید تا تعمیرات در منزل شما صورت گیرد.

نمایندگی مجاز آریستون

نمایندگی مجاز آریستون

محصولات آریستون

1-   ماکروویو آریستون

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در طراحی های ماکروویو آریستون در نظر گرفته شده است، امکان قرار دادن ماکروویو به صورت رو میزی و توکار است و همین امر سبب جذابیت ماکروویو از این برند شده است.

2-   ماشین لباسشویی آریستون

از آنجایی که ماشین لباسشویی یکی از وسایل بسیار پر مصرف در خانه است لذا باید در زمان خرید دقت داشته که از بهترین برند خریداری شود تا هم مصرف انرژی کم و هم کیفیت شست و شو بالا باشد. لذا در این زمینه، برند آریستون را معرفی می کنیم.

3-   ماشین ظرفشویی آریستون

ماشین ظرفشویی آریستون براساس تعداد نفرات خانواده ها، طراحی های مختلفی دارد و در نتیجه شما در انتخاب نوع ماشین ظرفشویی محدودیت ندارید.

4-   یخچال فریزر آریستون

در زمان خرید یخچال فریزر باید به برچسب انرژی آن توجه داشت از برندی انتخاب گردد که کمترین مصرف انرژی را داشته باشد. یخچال فریزر آریستون این ویژگی را دارد لذا باید در دسته برندهایی قرار گیرد که به دلیل کمترین مصرف انرژی جایگاه مناسبی دارد و سپس به سراغ فاکتورهای دیگر رفت.

5-   ساید بای ساید آریستون

ساید بای ساید آریستون براساس آخرین طراحی های جهان طراحی شده است به همین دلیل هم از نظر تکنولوژی بسیار پیشرفته بوده و هم این که ظاهری زیبا دارد و جذابیت آن را دو چندان نموده است.

 1669