1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات آریستون گیلان

193 بازدید
نمایندگی تعمیرات آریستون

نمایندگی تعمیرات آریستون در گیلان

با وجود تعمیرکاران و مهندسین توانا در نمایندگی تعمیرات آریستون گیلان مشتریان وسایل برقی برند آریستون در این شهر قادر خواهند بود نصب، راه اندازی و تعمیر هر کدام از وسایل برقی خود را تحت نظر افراد متخصص پیش ببرند. برند آریستون همواره به رضایت مشتریان اهمیت داده و با همین هدف، نمایندگی های متعدد را در شهرهای ایران تاسیس نموده است.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات گیلان

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات آریستون گیلان

تعمیرات آریستون در رشت – تعمیرات آریستون در تالش – تعمیرات آریستون در لاهیجان – تعمیرات آریستون در رودسر – تعمیرات آریستون در لنگرود – نمایندگی آریستون در بندرانزلی – نمایندگی آریستون در صومعه‌سرا – نمایندگی آریستون در آستانه اشرفیه – نمایندگی آریستون در رودبار – تعمیرات آریستون در فومن – نمایندگی آریستون در آستارا – تعمیرات آریستون در رضوانشهر – نمایندگی آریستون در شفت – تعمیرات آریستون در خمام – تعمیرات آریستون در ماسال – تعمیرات آریستون در سیاهکل – تعمیرات آریستون در املش

نمایندگی تعمیرات آریستون

نمایندگی تعمیرات آریستون

خدمات نمایندگی تعمیرات آریستون گیلان

در صورتی که به دنبال این هستید عیب رخ داده در وسیله برقی سریع و دقیق رفع شود، بهترین کار کمک گرفتن از نمایندگی تعمیرات آریستون است. متاسفانه اغلب افراد از روند کاری این نمایندگی اطلاع نداشته و به سراغ تعمیرکاران معمولی می روند. در صورتی که یک تماس شما با نمایندگی کافی است تا خدمات زیر به بهترین شکل ممکن برای شما ارائه شود:

–       اعزام تعمیرکار به منزل

بهترین خدمات نمایندگی آریستون انجام تعمیرات در محل است. این اقدام دو مزیت عمده دارد. در ابتدا وظیفه جابجایی دستگاه از خانه به نمایندگی از دوش مشتری برداشته می شود. از سوی دیگر مشتری می تواند شاهد کیفیت تعمیرات بوده و اطمینان پیدا کند که وسیله دقیق و اصولی تعمیر می شود.

–       تعمیر وسایل با کیفیت بالا

در نمایندگی آریستون از وسایل و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر وسایل برقی استفاده می شود. در نتیجه کیفیت خدمات بالا بوده و سرعت کار نیز بالا می رود. همچنین مجهز بودن تعمیرکار به وسایل کامل، به عیب یابی دقیق وسیله کمک می کند.

–       تضمین خدمات توسط نمایندگی تعمیرات آریستون

تعمیرکاران در نمایندگی تعمیرات آریستون موظف هستند بعد از اتمام کار، یک ضمانت نامه به مشتری ارائه کنند. در صورتی که در بازه زمانی تعیین شده در گارانتی، همین عیب مجددا رخ بدهد نمایندگی تعمیرات آریستون در گیلان موظف خواهد بود بدون دریافت هزینه مشکل را رفع کند.

–       استفاده از قطعات اصلی در تعمیر وسایل

نمایندگی آریستون  متعهد می شود کلیه قطعات به کار رفته در تعمیر وسایل برقی، ارجینال بوده و به هیچ  عنوان از قطعات تقلبی برای این منظور استفاده نشود. هدف ما، جلب اعتماد مشتریان و رضایتمندی آن ها است.

 1669