1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات آریستون رشت

85 بازدید
نمایندگی تعمیرات آریستون

نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت

تیم متخصص نمایندگی تعمیرات آریستون رشت با بهره گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته، خدمات پس از فروش وسایل برقی برند آریستون را برای مشتریان این برند ارائه خواهد کرد. فراموش نکنید بعد  از خرید وسیله برقی، کمترین نیازی که به خدمات پس از فروش خواهید داشت، تعمیر وسیله است. به هر حال نمی توان از آسیب های احتمالی به وسیله برقی غافل شد. در این زمان به یک تعمیرکار ماهر و متخصص نیاز خواهید داشت که در نمایندگی تعمیرات آریستون از شما حمایت می کند.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

نمایندگی تعمیرات آریستون

نمایندگی تعمیرات آریستون

خدمات نمایندگی تعمیرات آریستون رشت

زمانی که وسیله برقی برند آریستون خراب می شود، هر کدام از دوستان و آشنایان راه حلی را به شما پیشنهاد می دهند ولی توصیه ما این است که به جز نمایندگی آریستون به هیچ تعمیرکار دیگری اعتماد نکنید. در غیر این صورت نباید انتظار خدمات استاندارد و تضمین شده باشید. اما با کمک این نمایندگی، تسهیلات زیر برای شما فراهم می شود:

–       مشاوره رایگان به کاربران

نه تنها در زمان استفاده از وسیله برقی بلکه برای خرید کالا و نیاز به راهنمایی در این زمینه، می توانید از حمایت مشاورین ما در نمایندگی تعمیرات آریستون بهره مند شوید. تنها کافی است با نمایندگی تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید. در این صورت بدون دریافت هزینه، کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

–       تعمیر وسیله در محل

برای هر مشتری، خوشایندترین اتفاق در زمان خرابی وسیله این است که تعمیرکار به منزل وی آمده و نیازی به بردن دستگاه به محل تعمیر نباشد. چنین شرایطی در نمایندگی تعمیرات آریستون فراهم است. بعد از تماس با نمایندگی، کارشناسان ما برحسب نوع وسیله و عیب رخ داده، تعمیرکار مربوطه را به منزل شما اعزام می کنند.

–       استفاده از قطعات اصلی

در اغلب موارد برای تعمیر وسیله برقی لازم است برخی از قطعات آن تعویض گردد. در این صورت نمایندگی تعمیرات آریستون رشت متعهد می شود در پاسخ به اعتماد مشتریان و براساس اصول اخلاق حرفه ای در کار، از قطعات اصلی و برند برای این منظور استفاده کند تا عمر دستگاه لطمه ای نبیند.

 1669