1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات آریستون در اندیشه

137 بازدید
نمایندگی تعمیرات آریستون

نمایندگی تعمیرات آریستون در اندیشه

در نمایندگی تعمیرات آریستون اندیشه با وجود نیروهای متخصص و مسلط نسبت به سیستم طراحی وسایل برقی برند آریستون، این امکان برای مشتریان آریستون در اندیشه فراهم شده است که با خیال آسوده و با اطمینان نسبت به کیفیت کار، تعمیر وسایل معیوب را به نمایندگی بسپارند. کیفیت در ارائه خدمات شعار مهندسین ما در  نمایندگی تعمیرات آریستون است تا همواره حمایت مشتریان را همراه خود داشته باشیم.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات آریستون در اندیشه

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

نمایندگی تعمیرات آریستون

نمایندگی تعمیرات آریستون

خدمات نمایندگی تعمیرات آریستون اندیشه

یکی از اشتباهات رایج در میان مردم این است که گمان می کنند هر تعمیرکار می تواند عیوب موجود در وسایل برقی برند آریستون را به درستی رفع نماید. اما لازم است بدانید که اینکار نیاز به تخصص علمی و عملی دارد که کارشناسان و مهندسین ما در نمایندگی آریستون از این تخصص برخوردار هستند. از طرفی دوره های آموزشی در زمان های منظم را طی می کنند. بنابراین نتیجه اعتماد شما به مهندسین ما، بهره مندی از خدمات زیر خواهد بود:

1-   انجام تعمیرات در منزل مشتری

در صورتی که وسیله برقی خراب شده است، نگران جابجایی آن نباشید بلکه بهتر است با نمایندگی آریستون تماس بگیرید. در این صورت ابتدا کارشناسان ما با مطرح نمودن چند سوال، تا حدودی عیب رخ داده را تشخیص می دهند. سپس براساس نوع وسیله برقی، تعمیرکار در اولین زمان به منزل مشتری اعزام می گردد.

2-   تضمین ارائه خدمات

نمایندگی تعمیرات آریستون تضمین می کند تمامی خدمات ارائه شده توسط متخصصین، بیشترین کیفیت را خواهد داشت و برای جلب اعتماد مشتریان، ضمانت نامه ارائه می کند.  بعد از اتمام کار در صورتی که در مدت اعتبار گارانتی، همان عیب دوباره بروز کند مسئولیت رفع آن بدون دریافت هزینه برعهده نمایندگی تعمیرات آریستون خواهد بود.

3-   استفاده از قطعات اصلی در تعمیر وسایل

ممکن است خرابی وسیله به گونه ای باشد که تعویض برخی از قطعات ضروری گردد. اغلب مشتریان نگران اصل و یا تقلبی بودن این قطعات هستند. نمایندگی آریستون تضمین می کند که تمامی قطعات اصل بوده و در پاسخ به اعتماد مشتریان، ب هیچ عنوان از قطعات بی کیفیت استفاده نخواهد کرد. در این صورت سلامت دستگاه حفظ شده و عمر آن طولانی خواهد شد.

 1669