1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر آریستون

85 بازدید
تعمیر ماکروفر آریستون

در صورتی که به تعمیر ماکروفر آریستون نیاز دارید توصیه می کنیم خدمات نمایندگی تعمیرات آریستون را بررسی کنید. ماکروفر به عنوان یک وسیله کمکی در آشپزی امروزه در اغلب خانه ها نیاز می شود. با شاغل شدن خانم ها در بیرون از منزل و کمبود وقت، بهتر است در هر منزل یک ماکروویو وجود داشته باشد. در میان برندهای موجود، برند آریستون یک انتخاب ماندگار و ایده آل خواهد بود.

خوشبختانه برند آریستون همواره به خدمات پس از فروش اهمیت داده و در همین راستا در اغلب شهرهای ایران نمایندگی تعمیرات آریستون را تاسیس نموده است. در این صورت شما برای تعمیر ماکروویو آریستون بدون هیچگونه نگرانی می توانید به تعمیرکاران ماهر و با تجربه اعتماد نموده و وسیله خود را سالم همانند روز اول تحویل بگیرید.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر ماکروفر آریستون

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

86018379 , 88109454

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

55398526

66479040

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

88046995

66479040

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 22175108 , 88373780 , 22097717 , 22377790

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

44846113 , 44279186 , 44601038 , 44401811

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

88046995 , 88109454 , 88373780 , 86018379

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

22752387 , 22913623 , 22837947 , 22377790 , 22175108

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

22837947

22487267

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

22837947 , 22175108 , 22752387

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

88109454 , 86018379 , 88624854 , 22228300

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

22913623 , 22752387 , 22837947

شماره های مناطق فرشته – الهیه

22913623

22097717

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 22377790 , 22837947 , 88624854

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

77592019

77043466

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

مزیت تعمیر ماکروفر آریستون تحت توسط نمایندگی تعمیرات آریستون

 

برای تعمیر ماکروفر آریستون دو راه در پیش روی شما قرار دارد. اولین راه حل که به ذهن اغلب افراد می رسد، مراجعه به یک تعمیرکار معمولی است. اما آیا می دانید این دسته از تعمیرکاران به سیستم طراحی ماکروویو آریسون تسلط نداشته و ممکن است منجر به خرابی های بیشتر در وسیله شود. پیشنهاد می کنیم که راه حل دوم یعنی مراجعه به نمایندگی تعمیرات آریستون را انتخاب کنید. در این صورت از مزیت های زیر برخوردار خواهید شد:

1-   تعمیر ماکروویو آریستون تحت نظر متخصصین

یکی از اقدامات جالبی که نمایندگی آریستون انجام می دهد، برگزاری دوره های آموزشی برای تعمیرکاران جهت تسلط به سیستم وسایل برقی است. به این معنا که اگر شما تعمیر ماکروفر آریستون را به این نمایندگی ارجاع دهید، مهندسینی عهده دار کار شما خواهند شد که با سیستم این وسیله آشنا هستند. این کمک می کند تا عیب یابی دقیق انجام شده و تعمیر به بهترین شکل ممکن انجام شود.

2-   بهره مندی از مشاوره رایگان

گاهی عیوبی که در ماکروویو رخ می دهد، به معنی نیاز به تعمیرات ماکروفر آریستون نیست بلکه یک سهل انگاری از جانب مشتری منجر به این مشکل شده است. زمانی که شم ابا نمایندگی تعمیرات آریستون تماس می گیرید، در ابتدا کارشناسان ما با شما صحبت کرده و با مطرح نمودن چند سوال سعی می کنند عیب رخ داده در وسیله را بیابند. در صورت امکان به صورت رایگان و با تماس تلفنی به شما کمک می کنند مشکل را برطرف کنید. پس از آن و در صورتی که عیب همچنان پابرجا باشد، تعمیرکار مربوطه جهت تعمیر ماکروویو آریستون به منزل مشتری اعزام می شود.

3-   انجام تعمیرات در منزل مشتری

نتیجه اعتماد شما به نمایندگی تعمیرات آریستون، علاوه بر برخورداری از کیفیت بالای خدمات، اعزام تعمیرکار به منزل شما خواهد بود. نیازی نیست ماکروویو را به نمایندگی ببرید بلکه بعد از تماس شما تعمیرکار در اسرع وقت به منزل مشتری اعزام می شود.

4-   تعمیر ماکروفر آریستون به قطعات ارجینال

در صورتی که در حین تعمیر ماکروویو آریستون تعمیرکار صلاح بداند برخی از قطعات وسیله تعویض گردد، نگران نباشید. متاسفانه وجود اجناس تقلبی در بازار منجر به عدم اعتماد مشتریان می شود ولی  نمایندگی تعمیرات آریستون متعهد می شود از قطعات اصلی برای این منظور استفاده کند.

5-   ضمانت تعمیر ماکروویو آریستون

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که در صورت بروز مجدد همین عیب، چه باید کرد. بعد از تعمیر ماکروفر آریستون کارشناس مربوطه یک ضمانت نامه به مشتری ارائه می دهد. در صورتی که همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز کرد، مسئولیت تعمیر وسیله بدون دریافت هزینه برعهده نمایندگی تعمیرات آریستون خواهد بود.

 

مراحل تعمیر ماکروفر آریستون

 

اگر اکنون به این نتیجه رسیده اید که نمایندگی تعمیرات آریستون بهترین انتخاب برای تعمیر ماکروفر آریستون است، به صورت زیر عمل کنید تا از خدمات این نمایندگی برخوردار شوید:

1-   یافتن نزدیک ترین نمایندگی به محل سکونت خود

خوشبختانه نمایندگی تعمیرات آریستون در اغلب شهرهای ایران دارای شعب متعددی است و امکان بهره مندی از خدمات این نمایندگی برای اغلب مشتریان آریستون وجود دارد.

2-   تماس با نمایندگی و مطرح کردن مشکل

تنها با یک تماس با نمایندگی، می تواند درخواست خود مبنی بر تعمیرات ماکروفر آریستون را گزارش کنید.

3-   اعزام تعمیرکار به منزل مشتری

پس از اینکه کارشناس متوجه لزوم تعمیر ماکروویو آریستون توسط تعمیرکار شد، در اولین فرصت تعمیرکار به منزل شما اعزام می شود تا تعمیرات در محل و بدون نیاز به جابجایی آن انجام گیرد.

ماکروفرهای آریستون یکی از لوازم های بسیار کاربردی در زندگی روزمره ما می باشد که به کمک آن می توان مواد غذایی را در کمترین زمان ممکن گرم کرد و حتی آن را پخت. در صورتی که به تعمیر ماکروفر آریستون نیاز دارید توصیه می کنیم خدمات نمایندگی تعمیرات آریستون را بررسی کنید. در رابطه با خدمات پس از فروش ماکروفرهای  برند آریستون همواره به خدمات پس از فروش اهمیت داده و در همین راستا در اغلب شهرهای ایران نمایندگی تعمیرات آریستون را تاسیس نموده است. در این صورت شما برای تعمیر ماکروویو آریستون بدون هیچگونه نگرانی می توانید به تعمیرکاران ماهر و با تجربه اعتماد نموده و وسیله خود را سالم همانند روز اول تحویل بگیرید.

 

مراحل تعمیر ماکروفر آریستون در مرکز تعمیرات ماکروفر آریستون

 

اگر اکنون به این نتیجه رسیده اید که نمایندگی تعمیرات آریستون بهترین انتخاب برای تعمیر ماکروفر آریستون است، به صورت زیر عمل کنید تا از خدمات این نمایندگی برخوردار شوید:

·       یافتن نزدیک ترین نمایندگی مرکز تعمیرات آریستون با توجه به محل سکونت

در رابطه با این موضوع باید گفت که خوشبختانه نمایندگی تعمیرات آریستون در اغلب شهرهای ایران دارای شعب متعددی است و امکان بهره مندی از خدمات این نمایندگی برای اغلب مشتریان آریستون وجود دارد.

·       تماس با نمایندگی و مطرح کردن مشکل

تنها با یک تماس با نمایندگی، می تواند درخواست خود مبنی بر تعمیرات ماکروفر آریستون را گزارش کنید تا متخصصین ما در کمترین زمان ممکن به منزل شما مراجعه کرده و به تعمیرات ماکروفر آریستون بپردازند.

·       اعزام تعمیرکار به منزل مشتری در اسرع وقت

پس از اینکه کارشناس متوجه لزوم تعمیر ماکروویو آریستون توسط تعمیرکار شد، در اولین فرصت تعمیرکار به منزل شما اعزام می شود تا تعمیرات در محل و بدون نیاز به جابجایی آن انجام گیرد.

 

بررسی علل اختلالات ماکروفر آریستون

 

در صورتی که اختلالی در ماکروفر آریستون شما پیش آمده است، بهتر است علل این مشکل را ابتدا شناسایی و سپس اقدام به تعمیر آن کنید. از مهم ترین اختلالات ماکروفر آریستون می توان به موارد زیر اشاره  نمود:

–        اختلال در لامپ مگنترون مایکروفر آریستون

لامپ مگنترون یکی از مهم ترین قطعات در مایکروفرهای آریستون است که با دریافت ولتاژ قوی، امواج الکترومغناطیسی تولید می‌کند که این امواج موجب گرم شدن غذا می‌ شود. یکی از نشانه ها‌ی خرابی لامپ مگنترون مایکروویو آریستون، گرم نکردن غذا است. جرقه‌ زدن مایکروویو و صدای غیر طبیعی نیز از دیگر نشانه‌های خرابی مگنترون است. گاهی اوقات گرم شدن بیش از حد ماکروفر نیز ممکن است موجب شکستن آهن ربای ماکروفر شود. در صورتی که لامپ مگنترون مایکروویو خراب شود، چاره ‌ای به جز تعویض لامپ مگنترون وجود ندارد.

–        مشکل در سینی ماکروفر آریستون

سینی گردان ماکروفر  آریستون ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی شود و به درستی نچرخد. از مهم ترین دلایل اختلال سینی ماکروفر آریستون می توان به: خرابی موتور سینی گردان، شفت، کوپلینگ و ریل سینی اشاره نمود. در صورت بروز چنین مشکلی متخصصین مرکز تعمیرات ماکروفر آریستون به رفع این مشکل خواهند پرداخت.

–        تعمیر درب ماکروفر آریستون

در صورتی که درب ماکروفر آریستون شما به درستی باز و بسته نشود، احتمالاً درب ماکروفر شما دچار مشکل شده است و باید تعمیر شود.  در صورت بروز هرگونه اختلال در درب ماکروفر آریستون تکنسین های ما به برطرف کردن مشکلات خواهند پرداخت.

–        تعمیر فن مایکروویو آریستون

فن ماکروفر آریستون یکی از قطعات مهم آن است که وظیفه دارد بو، دود و بخار حاصل از گرم شدن غذا را از داخل ماکروفر آریستون خارج کند. با توجه به این موضوع7 هنگامی که ماکروفر کار می‌کند، این فن روشن می‌شود تا کیفیت پخت بهتر شود و همچنین دمای ماکروفر خیلی بالا نرود. یکی از دلایل اصلی خرابی فن مایکروویو، خرابی موتور فن، مسدود شدن فیلتر ذغالی و فیلتر روغن و همچنین خرابی دمپر مایکروویو است.

 

چرا باید تعمیر ماکروفر آریستون را به مرکز تعمیرات آریستون مراجعه کنیم؟

 

معمولا در زمان خرابی ماکروفرهای آریستون دو راه حل پیش روی شما قرار می گیرد:1- مراجعه به مراکز معمولی برای تعمیر و سرویس ماکروفر آریستون 2- مراجعه به مراکز تخصصی آریستون برای تعمیر ماکروفرهای آریستون. همه ی ما می دانیم که تعمیرکاران تعمیرگاه های عادی و معمولی به سیستم طراحی ماکروویو آریسون تسلط کافی نداشته و ممکن است موجب آسیب های جدی در ماکروفر آریستون شود. پیشنهاد می کنیم که راه حل دوم یعنی مراجعه به نمایندگی تعمیرات آریستون را انتخاب کنید.

 1669