1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر آریستون در کرج

147 بازدید
تعمیر ماکروفر آریستون در کرج

در صورت خرابی و نیاز به تعمیر ماکروفر آریستون در کرج پیشنهاد می کنیم عجولانه تصمیم نگیرید. در ابتدا با نمایندگی تعمیرات آریستون در کرج تماس گرفته و مشکل را گزارش کنید. کارشناسان ما در نمایندگی آماده خدمت رسانی به شما بوده و کمک می کنند تا عیب رخ داده در اسرع وقت برطرف گردد. نتیجه اعتماد شما به نمایندگی ما، تعمیر ماکروویو آریستون و تحویل آن  بدون دردسر برای مشتری خواهد بود.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر ماکروفر آریستون در کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماکروفر آریستون در کرج

 

تعمیر ماکروفر آریستون عظیمیه
تعمیر ماکروفر آریستون اسلام آباد
تعمیر ماکروفر آریستون شهرک کلاک
تعمیر ماکروفر آریستون خلج آباد
تعمیر ماکروفر آریستون شهرک بنفشه
تعمیر ماکروفر آریستون سرحد آباد
تعمیر ماکروفر آریستون فردیس
تعمیر ماکروفر آریستون ملارد
تعمیر ماکروفر آریستون بلوار ارم
تعمیر ماکروفر آریستون بلوار دریا
تعمیر ماکروفر آریستون مهرشهر
تعمیر ماکروفر آریستون گوهر دشت
تعمیر ماکروفر آریستون شاهین ویلا
تعمیر ماکروفر آریستون شهرک ظفر
تعمیر ماکروفر آریستون میانجاده
تعمیر ماکروفر آریستون شهرک اوج
تعمیر ماکروفر آریستون بلوار باغستان
تعمیر ماکروفر آریستون جهانشهر
تعمیر ماکروفر آریستون دهقان ویلا
تعمیر ماکروفر آریستون منظریه
تعمیر ماکروفر آریستون وحدت
تعمیر ماکروفر آریستون انبار نفت
تعمیر ماکروفر آریستون حافظیه
تعمیر ماکروفر آریستون کیانمهر
تعمیر ماکروفر آریستون اندیشه
تعمیر ماکروفر آریستون آق تپه
تعمیر ماکروفر آریستون محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات آریستون کرج تماس حاصل فرمائید

 

خدمات تعمیر ماکروفر آریستون در کرج

 

یک سهل انگاری از جانب شما در استفاده از ماکروویو آریستون کافی است تا منجر به خرابی آن شده و اکنون نیازمند به نیروی متخصص جهت تعمیر ماکروفر آریستون باشید. اما جای نگرانی نخواهد بود اگر برای این منظور به نمایندگی تعمیرات آریستون اطمینان کنید. گروهی از تعمیرکاران در نمایندگی ما متخصص در زمینه تعمیر ماکروویو آریستون بوده و به سرعت می توانند عیب رخ داده را رفع کنند. شما تحت حمایت ما از خدمات زیر برخوردار می شوید:

–       تعمیر ماکروفر آریستون در منزل مشتری

درست است که ماکروویو یک وسیله کوچک و قابل جابجایی است ولی بازهم برای مشتری که نگران  نحوه تعمیر ماکروفر آریستون است، بردن و انتقال این وسیله به محل تعمیر سخت خواهد بود. نمایندگی تعمیرات آریستون همواره رفاه مشتریان را اولویت کار خود قرار می دهد. بعد از تماس شما با کارشناسان ما، تعمیرکار به منزل شما آمده و تعمیر وسیله را در حضور خود شما انجام می دهد.

–       تعمیر ماکروفر آریستون به صورت تضمینی

با توجه به اینکه برخی از مشتریان نمی توانند به سادگی به هر نمایندگی جهت تعمیر ماکروویو آریستون اعتماد نمایند، نمایندگی تعمیرات آریستون در نظر دارد بعد از پایان تعمیر وسیله با ارائه یک برگه گارانتی به مشتری از خدمات خود حمایت کند. در این ضمانت نامه یک بازه زمانی تعریف می شود که اگر همان عیب مجددا در این بازه رخ داد، تعمیرات توسط مهندسین ما و بدون دریافت هزینه انجام شود.

–       مشاوره رایگان

بعد از تماس مشتری با نمایندگی تعمیرات آریستون در کرج و اعلام نیاز به تعمیر ماکروفر آریستون کارشناسان ما مشکل را بررسی نموده و در صورتی که خود مشتری بتواند عیب را رفع کند، به صورت تلفنی او را راهنمای می کنند.

برند اریستون یکی از برندهای بسیار با کیفیت در زمینه تولید انواع لوازم خانگی و ماکروفر می باشد. ماکروفر اریستون محصولی با کیفیت از کشور ایتالیا است. با توجه به اینکه تعداد کمی از ماکروفر اریستون در ایران وارد شده است، بنابراین در صورت بروز هرگونه اختلال و مشکلی در ماکروفر اریستون باید به تعمیرگاه معتبر مانند مرکز تعمیرات ماکروفر آریستون در کرج مراجعه کنید.

 

مایکروفر آریستون از چه اجزایی تشکیل شده است؟

 

به طور کلی تمامی ماکروفرها من جمله ماکروفرهای اریستون از قطعاتی همچون: المنت گریل ، المنت فنری گریل ، دیود ولتاژ بالا ،  خازن ولتاژ بالا ، فیوز ولتاژ بالا ، ترانس ولتاژ بالا ،المنت کانوکشن ، موتور فن کانوکشن ، موتور فن خنک کننده ، مگنترون ،موتور سینی گردان ، ترانس تغذیه ،برد فیلتر ، برد کنترل کباب پز ، برد فرمان ،  مجموعه میکروسوئیچ ها ، لامپ روشنایی و… تشکیل شده اند.

 

اختلات رایج در ماکروفر آریستون

 

1.     اختلال در لامپ مگنترون ماکروفر آریستون

در زمانی که مایکروویو اریستون مواد غذایی را به خوبی گرم نکند، یکی از دلایل می تواند اختلال در لامپ مگنترون دستگاه باشد.  لازم به ذکر است که لامپ مگنترون در مدلهای مختلف با پایه های مختلف در بازار موجود می باشد ، همچنین لامپ مگنترون مایکروفر معمولی با اینورتور متفاوت میباشد .

2.     اختلال در دیود یا خازن مایکروفر آریستون

دیود ماکروفر وسیله ای است که با تحمل ولتاژ بالا تا 20000 ولت و با ترکیب خازن و سیم پیچ ترانس یک مدار نوسانگر ایجاد میکند .خازن نیز وسیله ای است که با ظرفیت 5 – 6 میکروفاراد و AC که با شارژ و دشارژ خود ولتاژ القای را به ترانس وارد میکنند .بنابراین با خراب شدن هرکدام از این قطعات منجر به عدم گرما در مایکروفر میشود .

3.     اختلال در ترانس های ولتاژ مایکروفر آریستون

ترانس های ولتاژ ماکروفر در حقیقت  یک ترانس افزاینده میباشد که جریان الکتریسته 220 ولت ورودی را دریافت و به ولتاژ خروجی حدود 20000 ولت تبدیل میکند . در صورت بروز هرگونه اختلال در این قطعه، ماکروفر توانایی صحیح مواد غذایی را نخواهد داشت.

4.     جرقه زدن مایکروفر آریستون

جرقه زدن ماکروفر اریستون یکی از اختلالاتی است که در وهله اول موجب نگرانی فرد می شود. این اختلال می تواند به دلایل زیر ایجاد شود:

·       اختلال در لامپ مگنترون مایکروفر آریستون

·       امکان دارد فلزی داخل دستگاه باشد .

·       مشکل در صفحه میکا ( ورق نسوز ) ماکروفر آریستون

 

هزینه تعمیر ماکروفر در مرکز تعمیرات ماکروفر آریستون در کرج به چه صورت محاسبه می شود؟

 

مرکز تعمیرات ماکروفر آریستون در کرج  در راستای رضایتمندی مشتری مفتخر است هزینه تعمیرات ماکروفر را به صورت کامل شفاف سازی نماید ، هزینه تعویض لامپ مگنتران ، هزینه تعویض ترانس های ولتاژ … هزینه کلیه خدمات ماکروفر به صورت کامل شفاف سازی شده است  .برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه شما می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا به صورت دقیق و با توجه به مشکل ماکروفر شما، هزینه ی تعمیرات را اعلام کنند.

 1669