1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر آریستون در رشت

135 بازدید
تعمیر ماکروفر آریستون در رشت

در نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت گروهی از تعمیرکاران ما مسئول تعمیر ماکروفر آریستون رشت هستند. برند آریستون از طریق تاسیس نمایندگی های مختلف در شهرهای ایران از تولیدات خود حمایت می کند. این بدان معناست که اگر تعمیر ماکروویو آریستون را به نمایندگی بسپارید قطعا از سلامت و کیفیت کار مطمئن خواهید بود.

 

شماره تماس تعمیر ماکروفر آریستون رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

09112800916

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات تعمیر ماکروفر آریستون در رشت

 

تعمیرکاران در نمایندگی آریستون دوره های آموزشی جهت تعمیر ماکروفر آریستون را طی کرده اند در نتیجه هم از نظر علمی و هم از نظر عملی، مسلط به تعمیر وسیله خواهند بود. ما مطمئن هستیم اگر یکبار به نمایندگی اعتماد نموده و از خدمات زیر برخوردار شوید، از این پس کارشناسان ما را حامی همیشگی خود در تعمیر ماکروفر خواهید دانست:

–       تعمیر ماکروفر آریستون تحت نظر متخصصین

مسلما زمانی که تعمیر ماکروفر آریستون را تحت نظر افراد متخصص بسپارید، کیفیت کار نسبت به خدمات یک تعمیرکار معمولی متفاوت خواهد بود. تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات آریستون به خوبی با سیستم ماکروویو آریستون آشنا هستند. به همین دلیل سرعت عمل و دقت بالاتری داشته و در تشخیص مشکل اشتباه نخواهند کرد.

–       تعمیر ماکروفر آریستون در منزل

زمانی که تعمیرکار در منزل خودتان تعمیر ماکروفر آریستون را انجام دهد، شما از نزدیک می توانید کیفیت کار را کنترل کنید. از طرفی دردسر جابجایی وسیله با شما نخواهد بود. براساس این دو مورد، نمایندگی تعمیرات آریستون بعد از تماس مشتری، تعمیرکار را به منزل وی اعزام می کند تا سریع تر عیب موجود رفع شده و مشتری بتواند از وسیله خود همانند روز اول استفاده کند.

–       مشاوره رایگان به مشتریان

نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت معتقد است برخی از عیوب در ماکروویو آریستون سطحی بوده و تنها با راهنمایی افراد متخصص حل می شود. لذا در زمان تماس مشتری و اعلام نیاز به تعمیر ماکروفر آریستون ابتدا مشاورین ما به صورت رایگان مشتریان را راهنمایی و حمایت می کنند  تا حتی المقدور بدون نیاز به تعمیرکار مشکل حل شود. در صورت پا برجا ماند مشکل، تعمیرکار با تجهیزات کامل و در اسرع وقت به منزل مشتری خواهد رفت.

مایکروویو ها جزو دستگاه های بسیارکاربردی در زندگی امروزه می باشند. برندهای زیادی در زمینه ی تولید انواع ماکروفر با امکانات متنوع پرداخته اند که برند آریستون یکی از برندهای قدرتمند در زمینه ی تولید انواع مایکروویو می باشند. تعمیرات و سرویس مایکروویو آریستون یکی از دغدغه های افرادی است که از این برند مایکروویو در منزل خود دارند. در نمایندگی تعمیرات آریستون در رشت گروهی از تعمیرکاران ما مسئول تعمیر ماکروفر آریستون رشت هستند.

 

مایکروویو یا ماکروفر یا مایکروفر چیست و چه کاربردی دارد؟

 

ماکروفر نوعی اجاق است که به کمک تابش الکترومغناطیسی ریزموج، با به حرکت درآوردن آب و سایر مولکول‌های مواد غذایی به تولید گرما می پردازد.

در سالهای اخیر با توجه به آلودگی محیط زیست ناشی از فرایندهای آلاینده صنعتی، استفاده از منابع جدید انرژی که حداقل آلودگی را به همراه داشته باشند، مورد توجه قرار گرفته‌است.در این راستا طی دو دهه اخیر استفاده از انرژی اجاق مایکروویو به عنوان منبع گر مایش به طور وسیعی گسترش یافته‌است.

 

بررسی موارد تعمیر مایکروفر آریستون 

 

در صورتی که مایکروفر آریستون شما روشن نمی‌شود و یا به سختی روشن می شود، در آن قفل شده و باز نمی‌شود، سینی داخل آن نمی‌چرخد یا حرارت آن مثل گذشته نیست، به هیچ وجه نگران نباشید. بهتر است هرچه سریع تر مشکل خود را با مشاوران ما در میان بگذارید. پس از زنگ زدن ما کارشناسان ما در سریع ‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می‌شوند. این موضوع کمک می‌کند تا با تشخیص مشکل، کارشناسان ما قطعات مورد نیاز احتمالی را نیز همراه خود داشته باشند و فر یا مایکروفر شما خیلی زودتر از تصورتان مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

 

آشنایی با رایج‌ ترین مشکلات مایکروفر آریستون

 

1.     جرقه زدن ماکروفر آریستون:

جرقه زدن مایکروفر در زمان روشن کردن دستگاه معمولا منظره ترسناکی است. با وجود اینکه معمولا این مشکل نشانه خطرناکی نیست؛ اما باید در اسرع وقت برطرف شود. شایع‌ترین دلیل جرقه زدن مایکروویو، وجود یک جسم فلزی داخل دستگاه است که منجر به تجمع ذرات باردار می‌شود. همانطور که می‌دانید نباید از هیچگونه ظرف فلزی در مایکروویو استفاده کنید.

2.     گرم نشدن غذا در ماکروفر آریستون:

اگر مایکروویو شما غذا را گرم نمی‌کند؛ احتمالا مگنترون آن دچار خرابی شده است. متاسفانه مگنترون سوخته قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود. خرابی دیود یا معیوب بودن سوئیچ درب نیز می‌تواند منجر به گرم نشدن غذا در دستگاه شود.

3.     نچرخیدن صفحه مایکروویو آریستون:

صفحه شیشه‌ای دواری که در داخل مایکروویو وجود دارد با دو هدف اصلی توزیع یکنواخت گرما و جذب انرژی اضافه‌ای که از دستگاه خارج می‌شود طراحی شده است. اگر این صفحه هنگام کار به درستی نچرخد ممکن است غذای به صورت یکنواخت گرم نشود. به احتمال زیاد نچرخیدن صفحه گردان دستگاه مربوط به خرابی موتوری است که وظیفه این چرخش را بر عهده دارد. این موتور به راحتی قابل تعویض یا تعمیر است. با این وجود اگر ایرادی در این موتور مشاهده نشود؛ ممکن است مشکل از برد کنترل دستگاه باشد.

4.     صداهای زیاد ماکروفر آریستون

اگر مایکروویو شما صدای بلند یا غیرعادی مانند وزوز تولید می‌کند؛ مشکل ممکن است مربوط به طیف وسیعی از مشکلات باشد که باید در اسرع وقت آنها را بررسی کنید. گاهی موتور محرکی که قدرت مورد نیاز برای چرخش صفحه دوار داخل دستگاه را تامین می‌کند دچار خرابی باشد و صدا تولید کند. گاهی نیز مگنترون ممکن است معیوب باشد و منجر به خروج صدای وزوز الکتریکی از دستگاه شود. خوشبختانه مگنترون قطعه‌ای است که می‌توان آن را به سادگی تعویض کرد.

 

هزینه ی تعمیر ماکروفر آریستون در رشت به چه مواردی بستگی دارد؟

 

·       میزان خرابی ماکروفر آریستون

·       مدت زمان تعمیر و یا تعویض قطعه

·       نوع قطعه ی تعویضی

هر یک از فاکتورهای گفته شده به میزان زیادی در هزینه ی نهایی تعمیرات ماکروفر آریستون تاثیر خواهد گذاشت. به این مورد باید به این موضوع اشاره کرد که برخی از سودجویان برای جذب مشتری برای تعمیر ماکروفر آریستون هزینه ی بسیار اندکی را دریافت می کنند. این اشخاص معمولا برای تعمیر ماکروفر آریستون یا از قطعات تقلبی به منظور تعمیر لوازم خانگی ariston شما استفاده می کنند و یا اینکه نیروی متخصص برای این منظور را ندارند.

 

خدمات تعمیر ماکروفر آریستون در رشت

 

تعمیرکاران در مرکز تعمیرات آریستون در رشت تمامی دوره های آموزشی جهت تعمیر ماکروفر آریستون را طی کرده اند و به طور کلی  از نظر علمی و هم از نظر عملی، توانایی تعمیر این دستگاه را به صورت حرفه ای دارند. ما به شما تضمین می دهیم حتی اگر یکبار به مرکز تعمیر ماکروفر آریستون در رشت اعتماد نموده و از خدمات زیر برخوردار شوید، تمامی تعمیرات ماکروفر آریستون در رشت را به مرکز ما خواهید سپرد.

 1669