1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در لواسان

587 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در لواسان

بهترین راه حل برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون لواسان تماس با نمایندگی تعمیرات آریستون در لواسان است. کوچکترین خطار در تعمیر این وسیله می تواند منجر به خرابی و از کار افتادگی کامل ان گردد. بنابراین نباید به هر تعمیرکار اعتماد نمود. در نمایندگی تعمیرات آریستون متخصصین ما دوره های آموزشی لازم برای ارائه بهترین خدمات را گذرانده و در نتیجه به سیستم طراحی این ماشین لباسشویی مسلط هستند در نتیجه عیب یابی به دقت انجام می شود.

 

شماره تماس تعمیر ماشین لباسشویی آریستون لواسان

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09120305004

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

 

خدمات تعمیر لباسشویی آریستون

 

آنچه که لازم است در تعمیر لباسشویی آریستون مد نظر قرار دهید، کیفیت کار توسط تعمیرکار مورد نظر است. در نمایندگی تعمیرات آریستون زمانی تعمیرکاران ما مجوز شروع به کار دریافت می کنند که کیفیت خدمات آن ها امتیاز مربوطه را کسب کند. در نتیجه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تحت نظر این کارشناسان، مزیت های زیر را به همراه خواهد داشت:

–       تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با سرعت و دقت بالا

قطعا هر چه مهارت فرد در تشخیص عیب رخ داده در وسیله بیشتر بوده و سرعت عمل بیشتری داشته باشد، شانس تعمیر دستگاه به بهترین شکل ممکن بیشتر خواهد بود. ما در نمایندگی تعمیرات آریستون با کمک مهندسین زبردست و توانا چنین شرایطی را برای شما فراهم خواهیم کرد.

–       تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در منزل

جابجا کردن ماشین لباسشویی بسیار سخت بوده و زمانی که این وسیله خراب می شود، همه افراد نگران بردن آن به محل تعمیر هستند. اما تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با هدف رضایتمندی مشتریان خود تعمیرکار را به منزل آن ها اعزام می کند تا تعمیر در محل انجام شود. با این کار ماشین لباسشویی از آسیب های احتمالی در حین انتقال نیز در امان خواهد ماند.

–       تعویض قطعات با انواع اصل

غالبا زمانی می توان تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را به طور کامل انجام داد که برخی از قطعات آن عوض گردد. در این موارد برخی از مشتریان ممانعت می کنند زیرا نگران جعلی بودن این قطعات هستند. اما نمایندگی تعمیرات آریستون لواسان کوچک و بزرگ این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که از قطعات اصلی برای این منظور استفاده نموده و گارانتی نیز برای این منظور در نظر گرفته است.

ماشین لباسشویی های آریستون یکی از محصولات پرفروش و محبوب برند ایتالیایی آریستون است.یکی از خصوصیات فوق العاده ی ماشین لباسشویی های آریستون سیستم عیب یابی هوشمند است. در صورت بروز هرگونه اختلال در ماشین لباسشویی، استفاده از خدمات مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آریستون لواسان است. همانطور که می دانید کوچکترین مشکل در تعمیر لباسشویی آریستون می تواند باعث خرابی و از کار افتادگی کامل این لباسشویی بشود. در نمایندگی تعمیرات آریستون در لواسام  متخصصین ما دوره های آموزشی لازم برای ارائه بهترین خدمات را گذرانده و در نتیجه به سیستم طراحی این ماشین لباسشویی مسلط هستند در نتیجه عیب یابی به دقت انجام می شود.

 

آشنایی با ما

 

 

نحوه ی استفاده ی صحیح از ماشین لباسشویی آریستون

 

·       در رابطه با محل قرارگیری ماشین لباسشویی آریستون باید به این موضوع اشاره کرد که بهترین مکان، سطح تراز شده و صاف است.

·       به هیچ وجه نباید ماشین لباسشویی آریستون را در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما می باشد، قرار دهید.

·       بهتر است ماشین لبایسشویی آریستون، از سطح دیوار بیش از ۵ سانتی متر فاصله داشته باشد .

·       در هنگام کار ماشین لباسشویی، ولوم تایمر ماشین لباسشویی آریستون را به هیچ وجه جابجا نکنید.

·       برای تغییر برنامه ی لباسشویی آریستون در حین کار، ابتدا ماشین لباسشویی آریستون خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات برنامه ی آن کنید .

·       بهتر است در زمانی که ماشین لباسشویی آریستون شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید .

·       پس از اتمام عملیات شستشوی ماشین لباسشویی آریستون بهتر است آب باقی مانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی آریستون را تخلیه و سپس آن را با پارچه نرم خشک کنید .

·       هر چند وقت یک بار از تخلیه ی کامل آب توسط ماشین لباسشویی آریستون اطمینان حاصل کنید.

·       پس از هر شستشو در ماشین لباسشویی آریستون را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین لباسشویی گردش کند.

·       محفظه جا پودری ماشین لباسشویی آریستون را هر چند وقت یکبار تمیز کنید.

·       استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود.

 

آشنایی با کدهای خطای ماشین لباسشویی آریستون

 

کد خطا لباسشویی آریستون شرح خطای لباسشویی آریستون
F01 ترمینال موتور اتصالی کرده
– F02 خرابی تاخو یا خرابی موتور
F03 خرابی سنسور ترموستاتی شستشو
F04 خرابی هیدروستات
F05 پمپ تخلیه یا هیدروستات خوب عمل نمیکند
F07 خرابی المنت ( هیدروستات فرمان خطا میدهد)
F08 اتصالی رله المنت شستشو
F09 خرابی EEPROM
F10 هیدروستات درست عمل نمیکند
F11 پمپ تخلیه
F12 قطع ارتباط برد دیسپلی و برد اصلی
F13 سنسور خشک کن یا خرابی موتور فن
F14 المنت خشک کن خراب است
F15 رله المنت خشک کن خراب است
F17 خرابی قفل درب
F18 در ارتباط یرد اصلی و نمایشگر ایراد وجود دارد

 

خدمات تعمیر لباسشویی آریستون در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در لواسان

 

آنچه که لازم است در تعمیر لباسشویی آریستون مد نظر قرار دهید، کیفیت کار توسط تعمیرکار مورد نظر است. در نمایندگی تعمیرات آریستون زمانی تعمیرکاران ما مجوز شروع به کار دریافت می کنند که کیفیت خدمات آن ها امتیاز مربوطه را کسب کند. در نتیجه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تحت نظر این کارشناسان، مزیت زیادی را به همراه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در مرکز تعمیر آریستون در لواسان

 

برای کسب اطلاعات کامل در رابطه با ماشین لباسشویی آریستون شما میتوانید با مرکز تعمیرات لباسشویی آریستون تماس بگیرید و  تمام هزینه های تعمیرات لباسشویی آریستون را به صورت شفاف دریافت کنید. از مهمترین فاکتورهای موثر در این هزینه عبارتند از:

– انش و فناوری های به کار رفته در ماشین لباسشویی آریستون
– قطعه خراب شده ماشین لباسشویی
– استفاده از قطعات اصل و اورجینال

 1669