1669 پشتیبانی سریع

صفحه نخست

71 بازدید
نمایندگی تعمیرات اریستون

شماره های نمایندگی تعمیرات آریستون

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

درباره نمایندگی تعمیر آریستون

نمایندگی تعمیر آریستون یکی از معتبرترین مراکز تعمیر وسایل برقی آریستون است. خوشبختانه تنوع برندهای تولید کننده وسایل برقی کمک می کند تا مردم بتوانند برحسب بودجه و سلیقه خود یک برند را انتخاب نمایند. اما یکی از فاکتورهایی که غالب مشتریان در زمان خرید وسایل برقی نسبت به آن بی توجه هستند، وجود نمایندگی های تعمیرات برای ارائه خدمات پس از فروش است.

یکی از امتیازات برند آریستون در میان انواع برندهای فعال در صنعت وسایل برقی، وجود نمایندگی تعمیر آریستون به منظور ارائه خدمات پس از فروش است. یکی از مهمترین خریدهایی که در همین وسایل خانه باید انجام داد، خرید وسایل برقی است. شما قرار است سالیان طولانی از این وسایل استفاده نمایید و اگر کالای شما از کیفیت مناسبی برخوردار نموده و یا توسط برند تولید کننده حمایت نشود، به زودی از خرید خود پشیمان خواهید شد.

برند آریستون به عنوان یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده وسایل برقی خانگی، در مدت زمان فعالیت خود توانسته است جایگاه بالای خود در بازار جهانی وسایل برقی را حفظ کند. کسب چنین موقعیتی مدیون کیفیت بالا در تولید و ارائه خدمات پس از فروش خواهد بود. برند آریستون وسایل برقی خود را براساس استانداردهای جهانی و با بهترین متریال تولید می نماید. از طرفی به خدمات پس از فروش نیز اهمیت زیادی داده است.

دامنه خدمات نمایندگی تعمیر آریستون

حتی اگر شما از بهترین برند وسایل برقی خرید انجام دهید ولی نمایندگی تعمیرات برای پشتیبانی از آن برند در شهر شما وجود نداشته باشد، در واقع شما با این خرید ضرر کرده اید. به هر حال ممکن است علی رغم استفاده درست از وسیله، باز هم به دلایلی همانند تغییر ولتاژ برق، خرابی در کالا رخ داده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. در این زمان اهمیت نمایندگی تعمیر آریستون را درک خواهید. خدماتی که توسط این نمایندگی ارائه می شود شامل:

1-   نصب و راه اندازی وسیله برقی

زمانی که شما از برند آریستون خرید خود را انجام می دهید، نیاز دارید یک فرد ماهر و متخصص نصب و راه اندازی وسیله را انجام دهد. شما به دلیل اینکه نسبت به وسایل برقی اطلاع کافی ندارید ممکن است ناخواسته منجر به خرابی دستگاه شوید. در این زمانی کافی است با نمایندگی تعمیر آریستون تماس گرفته و از کارشناسان نمایندگی درخواست همیاری در نصب وسیله را داشته باشید. پس از ثبت درخواست شما، کارشناس مورد نظر به منزل شما اعزام خواهد شد.

2-   تعمیر وسیله برقی معیوب

خرید وسیله برقی نیاز به هزینه زیادی دارد به همین دلیل است که باید در مراقبت از آن دقت نموده و در صورت بروز عیب، از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید. عدم تخصص تعمیرکار باعث می شود نه تنها عیب موجود رفع نشده بلکه منجر به خرابی های بیشتر در وسیله گردد. مهندسین در نمایندگی آریستون این امکان را به شما می دهند که تعمیر وسیله تحت به روزترین متدها و با تجهیزات پیشرفته انجام گیرد.

3-   ارائه مشاوره برای خرید کالا

قطعا مردم عادی از کیفیت تولیدات برندهای مختلف وسایل برقی، مدل های مختلف یک برند و… اطلاع کافی ندارند. همین اطلاعات برای یک خرید ایده آل ضروری است. در نمایندگی آریستون مشاورین ما به صورت رایگان پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

چرا به نمایندگی تعمیرات آریستون اعتماد کنیم

یکی از سوالاتی که اغلب کاربران مطرح می کنند، دلیل اعتماد به نمایندگی آریستون در میان نمایندگی های موجود است. ما پیشنهاد می کنیم ادامه این مقاله را با دقت مطالعه کنید تا با خیال آسوده از خدمات نمایندگی تعمیر آریستون بهره مند شوید:

1-   بهره مندی از دانش مهندسین و تعمیرکاران متخصص

اولین نکته بسیار مهم در انتخاب نمایندگی تعمیرات برای تعمیر وسایل برقی برند آریستون توجه به سطح دانش علمی و عملی کارشناسان است. در نمایندگی آریستون تنها افرادی مشغول به کار می شوند که در زمینه وسایل برقی از تخصص کامل برخوردار بوده و از مهارت کافی برای تعمیر وسایل بهره مند باشند.

2-   تعمیر تخصصی هر کدام از وسایل برقی برند آریستون

با توجه به تنوع محصولات وسایل برقی آریستون، تعمیرکاران در نمایندگی تعمیر آریستون برحسب مهارت خود در تعمیر هر کدام از وسایل گروه بندی می شوند. بعد از تماس مشتری با نمایندگی، تعمیرکار مربوطه به منزل مشتری اعزام می شود.

3-   ارائه خدمات در منزل مشتری

تفاوتی نمی کند کدام یک از وسایل برقی شما خراب شده باشد. تمامی تعمیرات تحت نظر نمایندگی تعمیر آریستون در منزل مشتری انجام خواهد گرفت.

4-   ارائه ضمانت نامه بعد از تعمیرات

بعد از اتمام تعمیر وسیله برقی، نمایندگی تعمیر آریستون ضمانت نامه ای به مشتری ارائه می کند تا اگر در بازه تعریف ده، همان عیب مجدد بروز نمود، تعمیرات رایگان با کیفیت بالا انجام شود.

 

 1669