1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

434 بازدید
درباره ما

نمایندگی تعمیرات آریستون یکی از معتبرترین مراکز تعمیر وسایل برقی آریستون است. خوشبختانه تنوع برندهای تولید کننده وسایل برقی کمک می کند تا مردم بتوانند برحسب بودجه و سلیقه خود یک برند را انتخاب نمایند. اما یکی از فاکتورهایی که غالب مشتریان در زمان خرید وسایل برقی نسبت به آن بی توجه هستند، وجود نمایندگی های تعمیرات برای ارائه خدمات پس از فروش است.

برند آریستون معتقد است زمانی می توان در صنعت تولید وسایل برقی با وجود رقبای به نام، ماندگار شد که بهترین خدمات به مشتریان عرضه گرد. به این معنا که افراد باید یک کالای باکیفیت را در اختیار داشته و نمایندگی تعمیرات آریستون به منظور حمایت از کالا در خدمت رسانی مشتریان وجود داشته باشد. به این موضوع فکر کنید که ممکن است وسیله شما به هر دلیلی خراب شود. در این صورت آیا عاقلانه است تعمیر آن را به هر تعمیرکار بسپارید؟

در نمایندگی تعمیرات آریستون با وجود متخصصین حرفه ای این اطمینان به مشتریان داده می شود که تعمیر وسیله برقی برند آریستون براساس متد استاندارد و علمی صورت گیرد.  باید عیب رخ داده دقیق و تخصصی انجام گیرد تا نه تنها مشکل رفع شده بلکه در کارایی آن اختلالی رخ ندهد در غیر این صورت عمر دستگاه کم می شود.

نمایندگی تعمیرات آریستون به منظور جلب اعتماد مشتریان خود، گارانتی ارائه خدمات را در نظر گرفته است. پس از تعمیر هر کدام از وسایل برقی برند آریستون تعمیرکار مربوطه باید برگه ضمانت نامه را به مشتری تحویل بدهد. در صورتی که همین عیب در بازه زمانی تعریف شده برای وسیله برقی رخ بدهد، نمایندگی تعمیرات آریستون خود را موظف می داند بدون دریافت هزینه مشکل را رفع کند.

برای دریافت تمامی خدمات پس از فروش وسایل برقی برند آریستون شامل نصب، راه اندازی، آموزش استفاده از وسیله  همچنین تعمیر کالاهای معیوب کافی ست با نمایندگی تعمیرات آریستون تماس بگیرید. در این صورت کارشناس مربوطه متناسب با درخواست ما به منزل اعزام خواهد شد تا خدمات در محل انجام گیرد.

 1669